vasárnap Forgács Kémia bács kiskun megye fiu foci csapat tagok Félre Susteen Képmutató

KALOhírek -
KALOhírek -

MLSZ Pest Megyei Igazgatóság - Pest megye Bács-Kiskun ellen vívja január  22-én csoportja nyitómeccsét
MLSZ Pest Megyei Igazgatóság - Pest megye Bács-Kiskun ellen vívja január 22-én csoportja nyitómeccsét

MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság - A SZEDERKÉNY csapata nyerte Bólyban az  U19 futsal döntőjét
MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság - A SZEDERKÉNY csapata nyerte Bólyban az U19 futsal döntőjét

MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság - A PÉCSI SPORTOLDA csapata nyerte Bólyban  az U15 futsal megyei döntőjét
MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság - A PÉCSI SPORTOLDA csapata nyerte Bólyban az U15 futsal megyei döntőjét

KALOhírek -
KALOhírek -

Megyebajnok a sárvári U9 futsal csapat | siteName

Tabella
Tabella

Kecskeméti Utánpótlás Futball Club - Futsalban megyei bajnokok lettünk az  U11-es korosztályban! Szombaton Kalocsán az MLSZ Bács-Kiskun Megyei  Igazgatósága által szervezett futsal megyei döntőn 1. helyen végeztünk,  ezzel bejutottunk a régiós döntőbe!
Kecskeméti Utánpótlás Futball Club - Futsalban megyei bajnokok lettünk az U11-es korosztályban! Szombaton Kalocsán az MLSZ Bács-Kiskun Megyei Igazgatósága által szervezett futsal megyei döntőn 1. helyen végeztünk, ezzel bejutottunk a régiós döntőbe!

KALOhírek -
KALOhírek -

SZOLJON - Sosem futballozott még ennyi kunhegyesi labdarúgó-palánta

MLSZ Somogy Megyei Igazgatóság - Futsal U11 korosztály bajnoka a Siófoki  Bányász
MLSZ Somogy Megyei Igazgatóság - Futsal U11 korosztály bajnoka a Siófoki Bányász

Simontornya Város Önkormányzata

MLSZ Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság

Az ötödik helyről várhatja a tavaszt az U-19-es focicsapat

BAON - Hetente kétszer edzenek a Kecskeméti LC U7-es játékosai

Bronzérmesek lettek fiú focistáink - Baksay Sándor Református Gimnázium és  Általános Iskola
Bronzérmesek lettek fiú focistáink - Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola

Sükösdi Sport Club | Hajrá Sükösd !

Kezdődik az U17-es vb, bemutatjuk a magyar futball jövőjét - Ripost

Sport eredményeink | Móricz Zsigmond Gimnázium - Szentendre

A Fehér Pelé és csapata: a futballtörténelem valaha volt legjobb vesztesei  - Nemzeti Sport FFT archivum
A Fehér Pelé és csapata: a futballtörténelem valaha volt legjobb vesztesei - Nemzeti Sport FFT archivum

Kiskunhalasi Football Club – Labdarúgó egyesület, utánpótlás-nevelés,  felnőtt női és férfi labdarúgók versenyeztetése
Kiskunhalasi Football Club – Labdarúgó egyesület, utánpótlás-nevelés, felnőtt női és férfi labdarúgók versenyeztetése