Home

Vitatott Monica Giving uszo eb 1500 nói döntó Agnes Gray Remeg Irgalmas

Milák szenzációs úszásával megvan az első magyar aranyérem a római úszó-Eb-n

Egy arany, ez ezüst és egy bronzérem az úszó Eb-n - Infostart.hu

Itt a negyedik magyar arany az úszó Eb-n: Szabó Szebasztián utasította maga  mögé a mezőnyt, bravúros ezüst a gyorsváltóban - Sportal.hu
Itt a negyedik magyar arany az úszó Eb-n: Szabó Szebasztián utasította maga mögé a mezőnyt, bravúros ezüst a gyorsváltóban - Sportal.hu

Hosszú Katinka második idővel elődöntős 200 méter vegyesen - eredmények -  Infostart.hu
Hosszú Katinka második idővel elődöntős 200 méter vegyesen - eredmények - Infostart.hu

Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel  - Eurosport
Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel - Eurosport

Úszó Eb: villám után villámrajtban bízunk - NSO

Magyar Eb-ezüstérem 1500 méter gyorson, Mihályvári-Farkas egyéni csúcsot  repesztett - Eurosport
Magyar Eb-ezüstérem 1500 méter gyorson, Mihályvári-Farkas egyéni csúcsot repesztett - Eurosport

Úszó Eb: Verrasztó Dávid a legjobb idővel döntős 400 vegyesen - NSO

🏊 Vizes vb 2022 - Milák Kristóf duplázott a világbajnokságon, nyert a női  pólóválogatott - ÉLŐ - Eurosport
🏊 Vizes vb 2022 - Milák Kristóf duplázott a világbajnokságon, nyert a női pólóválogatott - ÉLŐ - Eurosport

Úszó Eb: Szabó Szebasztián a 8. lett 50 pillangón - NSO

Úszó Eb: Milák Kristóf és Hosszú Katinka is továbbjutott a római Eb

Úszó-Eb: Mihályvári-Farkas remeklése, Milákék taktikája, Hosszú orosz  rulettje – nyilatkozatok - Eurosport
Úszó-Eb: Mihályvári-Farkas remeklése, Milákék taktikája, Hosszú orosz rulettje – nyilatkozatok - Eurosport

Egy-egy aranyérmet nyertek a románok és a magyarok csütörtökön az ifjúsági  Eb-n
Egy-egy aranyérmet nyertek a románok és a magyarok csütörtökön az ifjúsági Eb-n

Úszó-Eb: Milák és Márton szenzációja, mi lesz Hosszú Katinkával? -  nyilatkozatok - Eurosport
Úszó-Eb: Milák és Márton szenzációja, mi lesz Hosszú Katinkával? - nyilatkozatok - Eurosport

Rp. úszó Eb: Mihályvári-Farkas döntőbe jutott 1500 gyorson - NSO

Úszó Eb: Mihályvári-Farkas Viktória ezüstérmet szerzett 1500 gyorso

Arany és ezüstök az úszó-Eb-n - Infostart.hu

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán